Adobe Photoshop beta yaş hatası

keloglanhahayt

Femtopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-05_130117069.png
    resim_2023-06-05_130117069.png
    534,4 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Tıpatıp aynı sorundan muzdaribim. Adobe hesabım vs. herhangi bir bir yerde yaş değiştirme opsiyonu yok. Umarım yardım buluruz.

Tıpatıp aynı sorundan muzdaribim. Adobe hesabım vs. herhangi bir bir yerde yaş değiştirme opsiyonu yok. Umarım yardım buluruz.

İki gündür her türlü yolu deniyorum. Fakat çok yüksek ihtimalle şu anlık bu sorunun bir çözümü yok. Adobe'nin kendi sitesinde yazdığı, kendi forumlarında yazdığı tüm yolları denedim. Kendilerine mail attım, Instagram'dan yazdım, Şikayetvar'a bile konu açtım. Fakat hiçbir çözümü yok sanırım ve geri dönmüyorlar. Planımı iptal ettim ve Adobe hesabımı sildim. Yeni bir hesap açmayı deneyeceğim.

Güncelleme: İki gündür her türlü yolu deniyorum. Fakat çok yüksek ihtimalle şu anlık bu sorunun bir çözümü yok. Adobe'nin kendi sitesinde yazdığı, kendi forumlarında yazdığı tüm yolları denedim. Kendilerine mail attım, Instagram'dan yazdım, Şikayetvar'a bile konu açtım. Fakat hiçbir çözümü yok sanırım ve geri dönmüyorlar. Planımı iptal ettim ve Adobe hesabımı sildim. Yeni bir hesap açmayı deneyeceğim.

İki gündür her türlü yolu deniyorum. Fakat çok yüksek ihtimalle şu anlık bu sorunun bir çözümü yok. Adobe'nin kendi sitesinde yazdığı, kendi forumlarında yazdığı tüm yolları denedim. Kendilerine mail attım, Instagram'dan yazdım, Şikayetvar'a bile konu açtım. Fakat hiçbir çözümü yok sanırım ve geri dönmüyorlar. Planımı iptal ettim ve Adobe hesabımı sildim. Yeni bir hesap açmayı deneyeceğim.

Üretken dolguya tıkladıktan sonra yaş hatası veriyor yaşımı 18'den büyük girmiştim nasıl çözebilirim?

Çözüm: Photoshop 2023 Beta'sında 18 yaş altı hatası konu kapanabilir.

Sayın Technopat yetkilileri, lütfen hesabımı kısıtlamayın. Yanlışlıkla birden çok kez güncelleme yaptım, nasıl silineceğini bilmiyorum. Karışıklık oldu. Eğer siz silebiliyorsanız silerseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı