Émile GALLÉ (1846-1904)
Émile GALLÉ (1846-1904). Vase urane art nouveau de la cristallerie d'Émile Gallé à décor émaillé de fleurs. Signature japonisante de Gallé et inscription gravée "Déposé". Ht : 11 cm.
Emile GALLÉ (1846-1904). Art Nouveau uran vaas uit de kristalfabriek van Émile Gallé met geëmailleerde versiering van bloemen. Japanse handtekening van Gallé en gegraveerd opschrift "Deposited". Hoogte: 11cm.